Apie ATMOS katilus

   Aprašymas
   ATMOS katilas sudarytas iš dviejų, viena ant kitos išsidėsčiusių kamerų. Viršutinė naudojama kaip rezervuaras kurui, o apatinėje kameroje vyksta iš malkų išsiskyrusių dujų degimas. Degimo proceso intensyvumą ir oro kiekį degimo kameroje valdo ištraukiamasis ventiliatorius bei traukos reguliatorius. Tokiu būdu pratęsiamas vienos kuro įkrovos degimo laikas (8-12 val.). Kurui naudojama mediena, pjuvenų bei durpių briketai.
   Ekologiški katilai ATMOS 18/22/25/32/40/50/70/100 skirti individualių namų, biurų ir kitų panašių objektų šildymui. Katilo galia, priklauso nuo jo tipo (nuo15 iki 99 kW). Galima naudoti malkas, kurių maksimalus ilgis 330,530,730 - 1000 mm, priklausomai nuo katilo tipo. Galima nau¬doti ir didesnių gabaritų medieną, ją naudojant sumažės maksimali galia, tačiau įkrovos degimo laikas bus ilgesnis. Katilas neskirtas kūrenti pjuvenomis arba smulkiomis medžio drožlėmis, tačiau šias medžio atliekas galite naudoti mažais kiekiais kartu su malkomis, maksimaliai 10 %. Erdvi pakuros kamera nereikalauja medienos suskaldymo ar specialaus paruošimo. Sutaupomas laikas ir fizinė jėga.
 
   ATMOS Katiluose degimas vyksta aukštoje temperatūroje generuojant dujas. Taip yra sutaupoma kuro ir išlaikomas ekologiškas darbo procesas. Dėl gerai sureguliuoto oro patekimo ir cirkuliavimo katilo kameroje, kūrenimas pasižymi karšta, stabilia liepsna.
   Visi katilai yra aprūpinti aušinimo įrengimu, kuris saugo nuo užvirimo.
Katilo ATMOS bukletas (650 kb)
Katilo ATMOS vartotojo instrukcija (169 kb)
Katilo ATMOS techniniai duomenys (1390 kb)